...

Masaż dla mężczyzn
Program VIP

Masaż VIP dla mężczyzn zapamiętasz na zawsze. Wybierają go ponad 70% naszych gości.

Pakiet VIP

Łącząc w sobie dwie części – przyjemne odprężenie i erotyczną składową, ten program dla mężczyzn pozwoli odpocząć od codziennych problemów i zrelaksować się, choćby na chwilę.
Sesja rozpoczyna się od relaksujących technik masażu, które pomagają gościowi pozbyć się napięcia i stresu. Masażystka delikatnie i wirtuozersko pracuje nad mięśniami, przygotowując ciało do głębszego odprężenia. Następnie przechodzi się do zmysłowego masażu ciała, gdzie każda część ciała dziewczyny staje się narzędziem. Klatka piersiowa, pośladki, brzuszek… wszystko jest zaangażowane!
Kulminacją sesji będzie nietypowy masaż lingam. Ta starożytna technika, wykonywana przez delikatne dłonie młodej dziewczyny, ma na celu osiągnięcie maksymalnego odprężenia i przyjemności. Gość zanurza się w uczuciu jaskrawego, zawrotnego i oszałamiającego relaksu. Bądźcie ostrożni! Niektórzy z naszych gości opowiadali, że to najlepsze orgazmy w ich życiu 🙂
Po zakończeniu sesji masażu proponuje się wspólny ciepły prysznic z waszą mistrzynią. Ten moment pozwala przedłużyć magiczne uczucie po masażu, tworząc niepowtarzalną atmosferę bliskości.
Masaż dla mężczyzn w Gdyni

Masaż dla mężczyzn obejmuje:

Cennik

30 minut
250

60 minut
300

90 minut
500

Dlaczego warto wybrać masaż dla mężczyzn w naszym salonie?

Jeśli lubisz nie tylko cieszyć się, ale także sprawiać przyjemność, powinieneś zwrócić uwagę na ten program. W tym masażu możesz delikatnie dotknąć dziewczyny, masować ją, z kolei dziewczyna będzie pracować w 100%, aby dać ci maksymalną satysfakcję. Końcowy zmysłowy masaż Lingam zabierze cię do nieba.
Dla nas ważne są i uwzględniane są życzenia każdego gościa. Każdy rodzaj masażu jest opracowany na podstawie wieloletniego doświadczenia i indywidualnych potrzeb mężczyzn. Zadzwoń, a pomożemy dobrać program specjalnie dla Ciebie!
Masaż to doskonały sposób na odprężenie, poprawę samopoczucia i zdrowia. Szczególnie tę usługę poleca się mężczyznom żyjącym w stałym stresie i napięciu.
W salonie „Vinneri” oferujemy najlepsze praktyki masażu body-to-body dla mężczyzn. Nasze piękności oczarują każdego gościa. Zapoznaj się z naszymi usługami lub zadzwoń do administratora, a pomożemy dobrać dla Ciebie odpowiedni rodzaj masażu, który pomoże osiągnąć pożądany efekt.
Relaksuj się i odpoczywaj w komfortowych warunkach za rozsądną cenę. Jeśli szukasz sposobu na odprężenie, poprawę samopoczucia i zdrowia, wybierz masaż dla mężczyzn w Gdyni w naszym salonie. Gwarantujemy, że będziesz zadowolony z rezultatów.

FAQ

Dobra wiadomość! Podczas programu VIP delikatne dotykanie dziewczyny jest dozwolone. Dotykanie intymnych miejsc jest możliwe tylko za zgodą dziewczyny.
  • W standardowym programie otrzymujesz masaż erotyczny z jednym zakończeniem.
  • Program VIP zawiera wszystko, co jest w standardowym programie, a także masaż lingam, więcej masażu body to body, delikatne dotykanie masażystki.
  • Program Premium jest najbardziej obszerny. Do Twojej dyspozycji jest wszystko, co dostępne w programie VIP, a także nieograniczona liczba orgazmów, striptiz i kieliszek alkoholu w prezencie.
Nie! W naszym salonie dla mężczyzn nie świadczymy ŻADNYCH usług seksualnych.

Jak zarezerwować uwodzicielski masaż dla mężczyzny?

Aby zanurzyć się w świecie niezapomnianych przyjemności, wystarczy pozostawić zapytanie na naszym wygodnym wirtualnym portalu lub skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem +48 533 32 62 62. Gwarantujemy pełną poufność i najwyższy poziom usług. Vinneri to miejsce, gdzie sztuka masażu nuru staje się spersonalizowanym przewodnikiem po świecie rozkoszy.
Dla Twojej wygody oferujemy łatwą łączność za pośrednictwem najpopularniejszych sieci społecznościowych i komunikatorów. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony na Facebooku.
Odkryj świat naszych ero masaży. Znajdź ofertę idealną dla siebie i do zobaczenia w studio ero masażu w Trójmiście.