Ceny masażu erotycznego w "Vinneri"

Uważamy, że nasze ceny są demokratyczne a jakość usług jest na wysokim poziomie.

Pakiety masażu erotycznego i ceny

Usługi dodatkowe masażu w Gdyni

Masaż Grecki

Masaż Grecki

Masaż prostaty jest jedną z technik seksualnych, które zwiększają doznania seksualne. Tę technikę można zastosować do osiągnięcia erekcji. Może być wykonany ręcznie lub wibratorem.

Masaż biustem

Masaż ciała biustem to rodzaj masażu, w którym specjalista «ugniata» klienta nie tylko rękami, ale całym ciałem, opierając się na klatce piersiowej, biodrach, brzuchu czy twarzy. 

inne usługi dodatkowe do masażu
Prysznic z masażystką

Prysznic z masażystką

To prysznic z dziewczyną! Wyobraź sobie: piękno pomoże ci zdjąć ubrania i zaprosi do prysznica. Będzie nie tylko gorąco, ale bardzo gorąco! Co ciekawe, program obejmuje także masaż pod prysznicem. 

Masaż stóp

Jak często podczas wykonywania masażu erotycznego zwracasz uwagę na stopy partnera? Przecież te części ciała również są strefami erogennymi. Chodzi o to, że na podeszwach stóp znajduje się ponad 100 punktów odruchowych oraz ponad 70 tysięcy zakończeń nerwowych.

Masaż stóp

Chyba najlepsze ceny masażu erotycznego

Jakość usług

Na naszych gości czekają ciepłe, przyjemne ręczniki frotte, indywidualne żele pod prysznic, jednorazowe kapcie, komfort dopełnia orientalna atmosfera salonu.

Prywatność

Dbamy o prywatność każdego klienta. Nikt nie dowie się o twojej wizycie.

Piękne dziewczyny

Zdjęcia wszystkich dziewczyn na stronie są całkowicie zgodne z rzeczywistością. Każda z nich wie, w jaki sposób sprawić ci przyjemność.

Cena

Utrzymujemy najlepszą cenę w mieście pod względem jakości usługi i czasu. 

Jak kształtują ceny masażu

Zamawiamy najlepsze kremy, balsamy i olejki. Szkolimy dziewczyn od najlepszych profesjonalistów w Europie i Ameryce. Staramy się cały czas optymalizować nasze koszty, aby cena naszych usług była jeszcze lepsza dla Ciebie.

Dlaczego warto wybrać nas i nasz intymny salon dla mężczyzn
do 20%

Promocje na masaż dla mężczyzn

Zostaw opinie swojej wizyty na mapach Google i uzyskaj rabat na kolejny masaż -20%
mówią o nas

Opinie o ERO Massage

Pozdrawiam, wasze Seksowne masażystki w Gdyni