...

Masaż stóp w Gdyni

Lekki masaż stóp może zrelaksować i podniecić
Masaż stóp w Gdyni

Zalety masażu stóp

O korzyściach płynących z masażu stóp można długo mówić, ale wszyscy miłośnicy tej usługi są zgodni, że doskonale odpręża ciało po ciężkim dniu pracy, pozytywnie wpływa na stan całego organizmu oraz poprawia samopoczucie.
Po tym masażu wzrasta produkcja hormonów radości, ustępuje stan depresyjny i poprawia się nastrój.
Ta usługa jest już zawarta w niektórych podstawowych programach, takich jak „Masaż Premium”, ale można ją zamówić dodatkowo.

Jak wykonuje się masaż stóp?

Pieszcząc ciało partnera, często zapominamy o tak ważnej jego części jak nogi i stopy.  Ale to właśnie w tej strefie znajduje się ogromna liczba zakończeń nerwowych, a także punktów stymulujących i ekscytujących.
Do masażu stóp dziewczyna z salonu „Vinneri” używa tylko wysokiej jakości olejku do masażu o przyjemnym i dyskretnym aromacie.
Sesja rozpoczyna się lekkim głaskaniem stóp i kostek.  Masażystka nakłada niewielką ilość ciepłego olejku na powierzchnię nóg i delikatnie ugniata każdy palec, każdy milimetr, przesuwając się do kostek.
Masaż stóp jest wstępem do programu głównego, ale może być osobnym zabiegiem. Wszystko zależy od twoich potrzeb i chęci.
Masaż stóp w Gdyni

Dlaczego warto wybrać masaż stóp:

Jeśli chcesz zamówić sesję masażu erotycznego i uzyskać maksimum przyjemności oraz korzyści dla swojego ciała, zaufaj prawdziwym profesjonalistkom, które biegle posługują się technikami masażu i potrafią w krótkim czasie wprowadzić cię w stan ekstazu!
Pozdrawiam,dowiedz się więcej o wszystkich naszych masażach erotycznych. Do zobaczenia w gabinetach masażu Vinneri!
Dlaczego warto wybrać nas i nasz Classic masaż erotyczny w Gdyni