Masaże erotyczne a ich rodzaje

W dawnych czasach ludzie wiedzieli, że jeśli ciało prosi o uzdrowienie, to leczenie farmakologiczne czy ziołowe z pewnością musi być połączone z masażem. Przywrócenie krążenia skórnego i mięśniowego, utrzymanie prawidłowego napięcia mięśni to najskuteczniejszy zabieg odmładzający, który ma korzystny wpływ na ogólny stan organizmu oraz prowadzi do widocznych rezultatów. Różne rodzaje masaży erotycznych to potrzebne każdemu zabiegi, które zapewniają specjaliści salonu masażu erotycznego.

WYBÓR NASZYCH MASAŻY EROTYCZNYCH

Pakiety masażu erotycznego i ceny

Co wchodzi w Pakiet "Gold VIP" ;

MASAZE EROTYCZNE
Tantra ekstaza

Tantra ekstaza

Tantra relax

Tantra relax

Co wchodzi w Pakiet “Premium”;

MASAZE EROTYCZNE
najlepszy masaż erotyczny dla mężczyzn w Gdyni

Masaż na 4 rękę

Masaż intymny przez 30 minut ShowGirls - 500zl

ShowGirls

Masaż Orientalny

Orientalny

Usługi dodatkowe masażu w Gdyni

Kochani klienci

Kochamy gości oraz zapraszamy przyjaciół

Od starożytności wschodni lekarze wiedzieli, że żaden rodzaj zabiegów leczniczych lub kosmetycznych nie daje takiego efektu leczniczego, jak prawidłowo przeprowadzony masaż erotyczny. Umiejętna komunikacja z ciałem jest jak wirtuozowska gra na złożonym instrumencie muzycznym: aby uzyskać melodię, każda nuta musi być odtwarzana na czas. Na tej zasadzie odbywają się również masaże w salonie masażu «Vinneri». Nasze dziewczyny są najbardziej doświadczonymi i wykwalifikowanymi mistrzyniami, zdolnymi do wykonania najlepszego masażu erotycznego w Trójmieście.
Najbardziej znaną odmianą klasycznego masażu erotycznego jest masaż tajski, którego cechą jest wpływ na pewne punkty na ciele, tzw. strefy erogenne. Uwalniany w wyniku takiego działania endorfin pozwala doświadczyć ekstatycznej fizycznej błogości bez bezpośredniego kontaktu seksualnego. Na Wschodzie ten masaż jest używany przez wiele stuleci, u nas stał się dostępny dopiero od niedawna.

Jesteśmy przyjaznymi profesjonalistami, kochamy naszą pracę.

Kochamy gości i zapraszamy przyjaciół
Zarezerwuj z wyprzedzeniem i uzyskaj zniżkę

We Provide The Best Courses For Our Memebrs

Bez względu na to, jaką usługę wybierzesz, masaż klasyczny lub erotyczny, masaż ciała lub Play show, nasze dziewczyny wykonają każde zamówienie na najwyższym poziomie. Przyjdź do studia masażu erotycznego i odkryj nowe granice fizjologicznej i psychologicznej błogości.

Ponadto, jeśli zamówisz nasze usługi z wyprzedzeniem, otrzymasz przyjemny rabat. Czekamy na Ciebie!

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i Uzyskaj zniżkę
do 20%

Promocje na masaż dla mężczyzn

Zostaw opinie swojej wizyty na mapach Google i uzyskaj rabat na kolejny masaż -20%

Jeśli zwykłe masaże nie przynoszą pożądanego efektu, proponujemy masaż ciała w wykonaniu naszych profesjonalnych masażystek. Osobliwością tego rodzaju masażu jest to, że wpływ na ciało klienta odbywa się nie tylko rękami, ale także innymi częściami ciała Taki masaż ma głębszy efekt relaksacyjny, ponieważ pozwala klientom doświadczyć najwyższego szczytu błogości, porównywalnego tylko z pełnym kontaktem seksualnym. Z przyjemnością obsługujemy klientów w każdym wieku i płci, a także pary małżeńskie i inne, które chcą nie tylko zdobyć nowe doznania, ale także urozmaicić swoje relacje.

Na życzenie klienta nasze dziewczyny przeprowadzą specjalny program «gałąź wiśni». Ten rodzaj wpływu na ciało pozwala rozluźnić mięśnie dokładnie tych części ciała, które są odpowiedzialne za stan błogości. Po jednej sesji takiego masażu znacznie poprawia się stan emocjonalny i psychiczny osoby, budzą się ukryte uczucia i fantazje.
Dla szczególnie wymagających klientów w katalogu usług salonu masażu erotycznego przewidziany jest Królewski masaż z dwiema dziewczynami. Profesjonalny masaż ciała w cztery ręki nie pozostawi obojętnym ani mężczyzn, ani kobiet.

Pozdrawiam, Studio masażu erotycznego w Gdyni «Vinneri»