...

Główne usługi salonu | Masaże erotyczne

W zależności od preferencji Gościa, czy to relaks czy chęć zdobycia nowego doświadczenia, tutaj zaproponują odpowiednią program.

Kochani klienci

Kochamy gości oraz zapraszamy przyjaciół

Od starożytności wschodni lekarze wiedzieli, że żaden rodzaj zabiegów leczniczych lub kosmetycznych nie daje takiego efektu leczniczego, jak prawidłowo przeprowadzony masaż erotyczny. Umiejętna komunikacja z ciałem jest jak wirtuozowska gra na złożonym instrumencie muzycznym: aby uzyskać melodię, każda nuta musi być odtwarzana na czas. Na tej zasadzie odbywają się również masaże w salonie masażu «Vinneri».
Nasze dziewczyny są najbardziej doświadczonymi i wykwalifikowanymi mistrzyniami, zdolnymi do wykonania najlepszego masażu erotycznego w Trójmieście.
Najbardziej znaną odmianą klasycznego masażu erotycznego jest masaż tajski, którego cechą jest wpływ na pewne punkty na ciele, tzw. strefy erogenne. Uwalniany w wyniku takiego działania endorfin pozwala doświadczyć ekstatycznej fizycznej błogości bez bezpośredniego kontaktu seksualnego. Na Wschodzie ten masaż jest używany przez wiele stuleci, u nas stał się dostępny dopiero od niedawna.
Kochamy gości i zapraszamy przyjaciół
Jeśli zwykłe masaże nie przynoszą pożądanego efektu, proponujemy masaż ciała w wykonaniu naszych profesjonalnych masażystek. Osobliwością tego rodzaju masażu jest to, że wpływ na ciało klienta odbywa się nie tylko rękami, ale także innymi częściami ciała Taki masaż ma głębszy efekt relaksacyjny, ponieważ pozwala klientom doświadczyć najwyższego szczytu błogości, porównywalnego tylko z pełnym kontaktem seksualnym. Z przyjemnością obsługujemy klientów w każdym wieku i płci, a także pary małżeńskie i inne, które chcą nie tylko zdobyć nowe doznania, ale także urozmaicić swoje relacje.
Na życzenie klienta nasze dziewczyny przeprowadzą specjalny program «gałąź wiśni». Ten rodzaj wpływu na ciało pozwala rozluźnić mięśnie dokładnie tych części ciała, które są odpowiedzialne za stan błogości. Po jednej sesji takiego masażu znacznie poprawia się stan emocjonalny i psychiczny osoby, budzą się ukryte uczucia i fantazje. Dla szczególnie wymagających klientów w katalogu usług salonu masażu erotycznego przewidziany jest Królewski masaż z dwiema dziewczynami. Profesjonalny masaż ciała w cztery ręki nie pozostawi obojętnym ani mężczyzn, ani kobiet.
Istnieją rzeczy, na które możemy patrzeć wiecznie: płomień ognia, płynąca woda i zadowolone twarze naszych gości po sesji masażu w Vinneri. Więcej informacji na temat cen usług masażu erotycznego znajdziesz w cenniku.
Masaż erotyczny według naszego studia to najlepsza metoda na poznanie swojego ciała oraz odnalezienie balansu pomiędzy ciałem a umysłem. Można powiedzieć, że to przyjemna gra erotyczna, z delikatnymi dotykami i słodkimi pocałunkami na przemian. Jeśli wykonywać eromasaż poprawnie, można czasem sprawić więcej przyjemności niż przez seks.
Masaż erotyczny bardzo dobrze rozwija seksualność, zwiększa zmysłowość, może dość dobrze urozmaicić seks z partnerem i oczywiście pozbyć się różnego rodzaju lęków seksualnych oraz kompleksów. Poza tym masaże erotyczne są najlepszym sposobem na grę wstępną przed dobrym seksem.

Masaże erotyczne a emocje

Jesteśmy gotowi nazwać eromasaż tajnym masażem. W końcu to nie tylko odpowiednie techniki techniczne i masażowe, dzięki którym każda osoba pobudzi swoją seksualność. Eromasaż to nie tylko piękno ciała, umiejętności i profesjonalizm masażystki, ale także w większym stopniu to jej uczucia! Tylko wtedy, gdy umiejętności i uczucia zostaną połączone, masaż będzie naprawdę niezapomniany i przyniesie morze pozytywnych emocji, a także obudzi śpiącą seksualność.
Specjaliści z naszego studia masażu erotycznego są pewni, że ponieważ każda osoba ma strefy erogenne wyrażone indywidualnie, efekt masażu będzie jeszcze lepszy, jeśli mężczyzna powie dziewczynie, w jakim miejscu dotyk jest bardziej przyjemny.
Jeśli chcesz samodzielnie wykonać masaż erotyczny partnerowi lub partnerce, musisz pamiętać, że początkowe działania nie powinny być podniecające, ale po prostu relaksujące. Dopiero po tym dotyk powoli powinien poruszać się w kierunku erozji partnera i stać się bardziej energiczny, a jednocześnie czuły i delikatny.
Jeśli potrzebujesz profesjonalnego masażu erotycznego, zapisy u nas są otwarte na każdy dzień i o każdej dogodnej dla ciebie godzinie. Wystarczy wziąć telefon i zadzwonić do nas pod numer telefonu podany na naszej stronie internetowej.