Dodatek do masażu Prysznic z masażystką

Wspólny prysznic z masażystką będzie pięknym zakończeniem rytuału. Doświadczysz niezwykłych wrażeń pod strumieniem wody.

Prysznic z masażystką w Gdyni

Dodatek do masażu erotycznego „Prysznic z masażystką”

Prysznic z masażystką to dodatek, podczas którego dziewczyna zabiera cię ze sobą do prysznicu.  W salonie „Vinneri” klient sam może wybrać, kiedy wybrać się na zabiegi wodne w towarzystwie uroczej dziewczyny.  Aby nieco przedłużyć intrygę, polecamy wziąć prysznic z dziewczyną po masażu, ale nikt nie zabrania zrobić tego przed sesją. To przyjemny sposób na spędzenie czasu z dziewczyną.  Jeśli nigdy nie brałeś prysznica ze swoim partnerem, to wiele straciłeś.  Wybierając ten dodatek, możesz uzyskać nowe wrażenia i emocje.

Wspólne prysznice doskonałe komponują się z każdym z głównych programów masażu oferowanych przez nasz salon.

Na czym polega piękno dodatku „prysznic z masażystką”?

Podczas dodatku „prysznic z masażystką” będziesz mógł nie tylko przybliżyć się do pięknej masażystki, ale także dotknąć jej nagiego ciała. Masażystka pomasuje twoje mocne ramiona, umyje części ciała, do których trudno ci dotrzeć samemu.


Nic nie porówna się z uczuciem, gdy prawdziwa piękność myje twoje męskie ciało. Możesz zrobić to samo delikatnymi ruchami — każda dziewczyna to polubi. Lekki masaż pod prysznicem pozwala nie rozstawać się z dziewczyną z salonu „Vinneri”, nawet gdy przychodzi czas na zabiegi wodne. 

Prysznic z masażystką

Jak wygląda masaż pod prysznicem?

Dziewczyna naciera twoje ciało żelem, mocno naciskając w trudno dostępnych miejscach, takie jak plecy, a następnie wykonuje lekki masaż relaksacyjny klatki piersiowej, pleców i ramion.

Pakiety masażu erotycznego i ceny

Usługi dodatkowe masażu w Gdyni

Dlaczego warto wybrać dodatek Prysznic z masażystką w Gdyni

 – nowe doznania i uczucia; 

 – możliwość przedłużyć kontakt z masażystką; 

 – delikatne dotknięcia i głaskanie ciała pod wodą; 

 – piękne i emocjonalne zakończenie rytuału.

    Jeśli chcesz uzyskać maksimum przyjemności i korzyści dla swojego ciała, zaufaj prawdziwym profesjonalistkom, które w krótkim czasie wprowadzą cię w stan ekstazu!

Dlaczego warto wybrać nas i nasz Classic masaż erotyczny w Gdyni

Jakość usług

Na naszych gości czekają ciepłe, przyjemne ręczniki frotte, indywidualne żele pod prysznic i jednorazowe kapcie. Komfort dopełnia orientalna atmosfera salonu.

Prywatność

Dbamy o prywatność każdego klienta. Nikt nie dowie się o twojej wizycie.

Piękne dziewczyny

Zdjęcia wszystkich dziewczyn na stronie są całkowicie zgodne z rzeczywistością. Każda z nich wie, w jaki sposób sprawić ci przyjemność.

Cena

Utrzymujemy najlepszą cenę w mieście pod względem jakości usługi i czasu. 

mówią o nas

Opinie o ERO Massage

Dowiedz się więcej o wszystkich naszych masażach erotycznych