Dodatek Prysznic z masażystką

Punktem kulminacyjnym naszego salonu jest wspólny prysznic z masażystką. Ta usługa pomoże Ci w pełni doświadczyć niezwykłych wrażeń w znajomym otoczeniu i będzie wspaniałym uzupełnieniem programu głównego.
Prysznic z masażystką w Gdyni

Dodatek do masażu erotycznego „Prysznic z masażystką”

Prysznic z masażystką to dodatek, podczas którego dziewczyna zabiera ze sobą wodne zabiegi.  W salonie „Vinneri” klient sam może wybrać, kiedy wybrać się na zabiegi wodne w towarzystwie uroczej dziewczyny.  Aby nieco przedłużyć intrygę, polecamy wziąć prysznic z dziewczyną po masażu, ale nikt nie zabrania tego przed sesją.  To przyjemny sposób na spędzenie czasu z dziewczyną, którą lubisz, a nie pełnoprawny masaż erotyczny.  Jeśli nigdy nie brałeś prysznica ze swoim kochankiem, to wiele straciłeś.  Wybierając ten dodatek, możesz uzyskać nowe wrażenia i emocje.

Wspólne prysznice doskonałe komponują się z każdym z głównych programów masażu oferowanych przez nasz salon.

Na czym polega piękno dodatku „prysznic z masażystką”?

Podczas dodatku „prysznic z masażystką” można nie tylko zobaczyć w pobliżu uroczą masażystkę, ale także dotknąć jej nagiego ciała. W odpowiedzi pomasuje Twoje silne ramiona, umyje części ciała, do których trudno Ci dotrzeć. Nic nie może się równać z uczuciem, gdy prawdziwa piękność obmywa Twoje ramiona. W odpowiedzi możesz zrobić to samo delikatnymi ruchami — każda dziewczyna to polubi. Lekki masaż pod prysznicem pozwala nie rozstawać się z dziewczyną z salonu „Vinneri”, nawet gdy przychodzi czas na zabiegi wodne. Wybierasz piękno, które rozjaśni Twój wolny czas, a już pod strumieniem wody dostajesz dawkę przyjemności.
Prysznic z masażystką
Jak wygląda masaż pod prysznicem

Jak wygląda masaż pod prysznicem?

Najpierw dziewczyna naciera całe ciało swojego gościa żelem pod prysznic, mocno naciska w ograniczonej przestrzeni, aby pocierać plecy.  W tym zabiegu wykonuje lekki masaż relaksacyjny, podczas którego rękoma gładzi skórę na klatce piersiowej, plecach, ramionach i nogach.

Pakiety masażu erotycznego i ceny

Usługi dodatkowe masażu w Gdyni

Dlaczego warto wybrać dodatek prysznic z masażystką w Gdyni

   — unikalna technika szybkiego relaksu; 

    — delikatne dotknięcia i delikatne głaskanie stref erogennych; 

    — czas sesji, podczas której uzyskasz maksimum emocji i żywych doznań. 

    Jeśli chcesz zamówić sesję masażu erotycznego i uzyskać maksimum przyjemności i korzyści dla swojego ciała, zaufaj prawdziwym profesjonalistom, którzy biegle posługują się technikami masażu i potrafią w krótkim czasie wprowadzić cię w stan ekstazu!

Dlaczego warto wybrać nas i nasz Classic masaż erotyczny w Gdyni

Być może najlepszy Prysznic z masażystką w mieście

Jakość usług

Na naszych gości czekają ciepłe, przyjemne ręczniki frotte, indywidualne żele pod prysznic, jednorazowe kapcie

Prywatność

Dbamy o prywatność każdego klienta. Nikt nie dowie się o twoich wizytach

Piękne dziewczyny

Zdjęcia wszystkich dziewczyn na stronie są w pełni zgodne z rzeczywistością. Znajdziemy dziewczynę pod preferencje każdego

Cena

Utrzymujemy najlepszą cenę w mieście pod względem stosunku jakości do czasu

mówią o nas

Opinie o ERO Massage

Pozdrawiam, dowiedz się więcej o wszystkich naszych masaże erotyczne