...

Ogień namiętności: twój osobisty "Amorek" rozpala fale rozkoszy

Małe kupidynki stały się wcale nie niewinne – zapraszają Cię w niesamowitą podróż po falach rozkoszy i namiętności! Odrzuć wszelkie zahamowania, bo dla prawdziwych dżentelmenów mamy specjalną ofertę: nowy program „Amorek” zanurzy Cię w wirze uczuć i uniesie w obłoki przyjemności!

Promocyjna oferta "Amorek"

Poczuj się prawdziwym bogiem miłości z naszą specjalną ofertą. Biegnij na pokład wiru namiętności, bo z akcją „Amorek” czeka Cię niesamowite seksualne zanurzenie w ocean uczuć i błogości!
Trzy dni – 13, 14 i 15 lutego 2024 roku – staną się Twoimi tajemniczymi wrotami do świata wyjątkowych rozkoszy! Specjalny program dostępny ze zniżką -14%!
Lubisz dłużej? Przy zamówieniu programu trwającego od 1,5 godziny, Twój wypoczynek będzie uzupełniony kieliszkiem elitarnego alkoholu w prezencie od salonu. Wyobraź sobie: luksusowy masaż i czarujący napój w unisono… i to wszystko dla Ciebie!
Nasze mistrzynie oferują dodatkowo 2% zniżki przy słodkim uśmiechu zadowolenia. Z maksymalną korzyścią czekają na Ciebie 45 minut ekstazy.
W programie zawarte jest:
  1. Rozluźniający masaż
  2. Erotyczny masaż całym ciałem
  3. Rozluźnienie poprzez orgazm z techniką masażu lingama
  4. Wzajemny masaż z piękną masażystką
  5. Wspólny prysznic z mistrzynią
Nie odkładaj swoich fantazji na później! Zarezerwuj swój niezapomniany seans z wyprzedzeniem. Twoja porywająca przygoda czeka – a miejsca są ograniczone!
Koszt programu z uwzględnieniem wszystkich zniżek250 złotych.
I pamiętaj, że w dzień wszystkich zakochanych nie wypada zostać samemu! Nawet jeśli nie masz pary, nasze masażystki chętnie umilą Twoją samotność i roztopią zimne serce. Obdarz się zmysłową przyjemnością razem z nami!