masażystka Milana
masażystka Milana
masażystka Milana
masażystka Milana
masażystka Milana
masażystka Milana

Milana

24

Wiek

2

Pierś

56

Waga

170

Wzrost

Usługi dodatkowe do masażu

Masaż erotyczny wykonywany przez masażystkę do masażu relaksacyjnego działa tylko na najwyższe warstwy skóry osoby. Specjaliści z naszego studia masażu erotycznego są pewni, że ponieważ każda osoba ma strefy erogenne wyrażone indywidualnie, nie ma nic strasznego, a efekt masażu będzie jeszcze lepszy, jeśli masażysta powie masażyście, gdzie jest przyjemniejszy i jak powinien być pieszczony, i nie czułby się ciasno.

Jeśli chcesz samodzielnie wykonać masaż erotyczny partnerowi / partnerce, musisz pamiętać, że początkowe działania nie powinny być podniecające, ale po prostu relaksujące, ale po tym powoli powinny poruszać się w kierunku erozji partnera i stać się bardziej energicznym, a jednocześnie czułym i delikatnym. Masaż erotyczny powinien być przede wszystkim przyjemny.
Jeśli potrzebujesz profesjonalnego masażu erotycznego, zapisy u nas są otwarte na każdy dzień i o każdej dogodnej dla ciebie godzinie. Wystarczy wziąć telefon i zadzwonić do nas pod numer telefonu podany na naszej stronie internetowej.

Dlaczego warto wybrać nas i nasz intymny salon dla mężczyzn

Pozdrawiam, wasze Seksowne masażystki w Gdyni