...
Masaż erotyczny dla kobiet

Masaż erotyczny dla kobiet

Prawie całe ludzkie ciało jest pokryte wieloma zakończeniami nerwowymi. I prawie wszystkie z nich działają jak czujniki wzbudzenia. W przeciwieństwie do mężczyzn, u których strefy te koncentrują się w pobliżu narządów płciowych, strefy erogenne kobiety rozprzestrzeniają się po całym ciele. W związku z tym masaż erotyczny dla kobiet, dzięki tej wielu stref erogennych, da jej wiele odcieni pozytywnych emocji.

Jak zrobić masaż erotyczny dla kobiet

Masaż erotyczny dla kobiet
Masaż erotyczny dla kobiet

W procesie masażu, aby uzyskać niesamowity efekt, nie musisz koncentrować swoich pieszczot na intymnych miejscach kobiety. Wręcz przeciwnie, jeśli chcesz zapewnić swojej ukochanej maksymalną przyjemność z masażem erotycznym, zacznij od odległych części ciała.

Przede wszystkim konieczne jest rozładowanie napięcia. Rozpocznij masaż od ręki lub nogi, powoli zbliżając się do wrażliwych miejsc. Kobiece ciało to ogromna liczba stref erogennych, zwracając uwagę na to, że podczas masażu uzyskasz niesamowity efekt i dasz jej ogromną przyjemność.

Na przykład zacznij od głowy, taki początek masażu erotycznego, kobieta będzie miała największy smak.  Po włożeniu loków włosów między palcami zacznij od lekkiego głaskania, stopniowo przechodząc w masowanie głowy w różnych jej obszarach.

Jak zrobić masaż erotyczny dla kobiet
Jak zrobić masaż erotyczny dla kobiet

Możesz także zadowolić ją lekkimi pocałunkami skóry wokół oczu. Ponieważ te obszary na twarzy są bardzo wrażliwe na dotyk, a przejaw czułości i pieszczoty do nich z twojej strony spodoba się jej i będzie bardzo przyjemny.

Następnie po okolicy oczu możesz płynnie przejść do pieszczot i pocałunków płatków jej nieporównywalnie seksownych uszu, o których możesz delikatnie szeptać podczas tych pieszczot. Co z kolei może sprawić, że drży z przyjemności.

Następnie płynnie i bardzo delikatnie poruszamy się w kierunku pieszczot jej piersi. Delikatnie masuj całą jego powierzchnię. Nie przesadzaj i nie ściskaj ich zbyt mocno.  Traktuj je z czułością i pieszczotami sutków, z którymi musisz być tak ostrożny, jak to możliwe. Przekręć wokół nich język. Możesz także lizać i delikatnie ssać je. Niektórzy partnerzy wolą i gryzą.  W takim przypadku zobaczysz, co bardziej lubi twoja ukochana.

Następnie możesz powoli przełączyć się na masaż jej rąk. Lekkie głaskanie całego obszaru dłoni od dłoni po ramię da jej ekscytujące odczucia. Bez wątpienia spodoba jej się Całowanie części poszczególnych palców i całowanie najbardziej wrażliwej strefy na dłoni, jej wewnętrznej części. Te strefy kobiety są odpowiedzialne za energię seksualną.

Zwracając wystarczającą uwagę na dłonie, przejdź do masażu stóp ukochanej osoby. Wewnętrzna strona jej ud jest bardzo wrażliwa. Są to jeszcze bardziej delikatne miejsca, ponieważ znajdują się blisko intymnych części twojej kobiety. Zwróć uwagę na cały obszar jej nóg.  Pamiętaj, aby dać pieszczotę jej zgięciom kolan. Całowanie tych stref jest źródłem niesamowitej przyjemności, podobnie jak delikatne pieszczoty okolicy nadgarstka.

Salon erotyczny Studio masażu «Vinneri» w Gdyni

 

Salon erotyczny Studio masażu "Vinneri" w Gdyni
Salon erotyczny Studio masażu «Vinneri» w Gdyni

Istnieje wiele rodzajów i technik masażu erotycznego. Przede wszystkim słuchaj swojej intuicji i jej preferencji. Dodaj do tego odpowiedni nastrój, stworzony przez romantyczną atmosferę, świece, relaksującą muzykę i odrobinę wina. I nie wahaj się, Twoja troska i ta postawa doprowadzą twojego partnera do radości.

Jeśli jednak uważasz, że Twoja partnerka pragnie więcej przyjemności — zapraszamy w nasz salon Studio masażu erotycznego «Vinneri»

 do Państwa dyspozycji. Zawsze możesz skontaktować się z administratorami naszego salonu i zapisać się na każdy dzień i dogodny czas.

W poprzednim artykule poznaliśmy informacje na temat Masaż erotyczny dla par urozmaica relacje